Filter by price
Filter by brands
AppleApple 20
SamsungSamsung 20
Recliq
Samsung Galaxy S23 | 256GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S23 | 128GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S22 Ultra | 256GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S22 Ultra | 128GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Phantom White |
| Processor | Samsung Exynos 2200, Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 |
| Screen | 6.8 inches, 114.7 cm2 , Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1750 nits (peak) |
| Storage | 128 GB |
Samsung Galaxy S22 Plus | 256GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Phantom Black |
| Processor | Samsung Exynos 2200, Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 |
| Screen | 6.6 inches, 105.3 cm2 , Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1750 nits (peak) |
| Storage | 256 GB |
Samsung Galaxy S22 Plus | 128GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S22 | 128GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Phantom White |
| Processor | Exynos 2200 (4 nm) – Europe, Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) – ROW |
| Screen | 6.1 inches, 90.1 cm2 , Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1300 nits (peak) |
| Storage | 128 GB |
iPhone 11 (256 GB) Green
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 11 (128 GB) Purple
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S21 Plus | 128GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Phantom Black |
| Processor | Samsung Exynos 3110, Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G |
| Screen | 6.7 inches, 107.8 cm2 , Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1300 nits (peak) |
| Storage | 128 GB |
iPhone 11 (64 GB) White
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S22 | 256GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Phantom Black |
| Processor | Exynos 2200 (4 nm) – Europe, Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) – ROW |
| Screen | 6.1 inches, 90.1 cm2 , Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1300 nits (peak) |
| Storage | 256 GB |
Samsung Galaxy S21 Plus | 256GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Phantom Silver |
| Processor | Samsung Exynos 3110, Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G |
| Screen | 6.7 inches, 107.8 cm2 , Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1300 nits (peak) |
| Storage | 256 GB |
Samsung Galaxy S21 | 256GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S21 | 128GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 13 Pro (256 GB) Space Grey
Rated 0 out of 5
(0)
In stock