Filter by price
Filter by brands
AppleApple 20
SamsungSamsung 20
Recliq
iPhone 15 Pro (256 GB) Blue
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 15 Pro (128 GB) Black
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 15 (256 GB) Blue
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 15 (128 GB) Black
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 14 Pro (128 GB) Gold
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 14 Pro (256 GB) Black
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Black |
| Processor | Apple A16 Bionic (4 nm) |
| Screen | 6.1 inches, 91.7 cm2, LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (typ), 2000 nits (HBM) |
| Storage | 256 GB |
iPhone 14 (128 GB) White
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 14 (256 GB) Blue
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 12 Pro (128 GB) Gold
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 13 (256 GB) White
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 13 (128 GB) Pink
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 12 Pro (256 GB) Graphite
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 13 Pro (128 GB) Green
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 12 (256 GB) White
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 12 (128 GB) Purple
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
iPhone 12 (64 GB) Black
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S24 Ultra | 512GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Titanium Violet |
| Processor | Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| Screen | 6.8 inches, 113.5 cm2 , Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, 480Hz PWM, HDR10+, 2600 nits (peak) |
| Storage | 512 GB |
Samsung Galaxy S24 Ultra | 256GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Titanium Yellow |
| Processor | Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| Screen | 6.8 inches, 113.5 cm2 , Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, 480Hz PWM, HDR10+, 2600 nits (peak) |
| Storage | 256 GB |
Samsung Galaxy S24 | 256GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Onyx Black |
| Processor | Samsung Exynos 2400, Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 |
| Screen | 6.2 inches, 94.4 cm2 , Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, 480Hz PWM, HDR10+, 2600 nits (peak) |
| Storage | 256 GB |
Samsung Galaxy S24 | 128GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Cobalt Violet |
| Processor | Samsung Exynos 2400, Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 |
| Screen | 6.2 inches, 94.4 cm2 , Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, 480Hz PWM, HDR10+, 2600 nits (peak) |
| Storage | 128 GB |
Samsung Galaxy S23 Ultra | 512GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Condition | Recliq Premium: 91% above battery health, Zero to minimal Scratches, Like New Condition |
|---|---|
| Warranty | 12 Months ReCliq Warranty |
| Color | Phantom Black |
| Processor | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 |
| Screen | 6.8 inches, 114.7 cm2 , Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1750 nits (peak) |
| Storage | 512 GB |
Samsung Galaxy S23 Ultra | 256GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S23 Plus | 256 Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Samsung Galaxy S23 Plus | 512GB Storage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock